horoskop
Zodiak

Kto zrobi supermazurek, a kto awanturę?

Wagi tak się rozemocjonują dyskusjami przy świątecznym stole, że mogą skłócić ze sobą najbliższą rodzinę. Nawet jeśli święta spędzacie razem online, uważaj Wago na to co mówisz. Raki wreszcie poczują przypływ natchnienia i zaszaleją w kuchni. Twój mazurek podbije serca najbliższych. Poznaj sukcesy i przestrogi tygodni [6-12.04] dla znaków zodiaku.

Polecane artykuły:

Zodiak

Kto z zodiaku patrzy na metki?

Kto świeci wielkim logo LV, a kto odpruwa z ubrań metki? Każdy znak zodiaku ma inne podejście do markowych i designerskich ciuchów. Poznajcie największych snobów i modowych "abnegatów" zodiaku.

Czytaj dalej
Zodiak

Raku - niesiesz optymizm! Twój horoskop urodzinowy.

Po 20 czerwca urodzeni w znaku Raka się rozkręcą. Słońce doda optymizmu, a Jowisz w opozycji przywoła inspirujących ludzi. Przed Rakami pracowity, ale udany rok. Wraz z nimi reszta zodiaku też wyjdzie z dołka. Oto horoskop urodzinowy dla Raków.

Czytaj dalej
Zodiak

Jak poderwać znaki zodiaku?

Spontaniczny Bliźniak, pracowity Koziorożec, napuszony Lew - masz ochotę na któregoś z nich? Jeśli chcesz dopaść faceta (albo dziewczynę), najlepiej dowiedzieć się, co go kręci. A potem... poudawaj, że lubisz dokładnie to co on. Oto jak poderwać znaki zodiaku.

Czytaj dalej