Sukcesy i porażki tygodnia to przegląd zdarzeń astrologicznych Sukcesy i porażki tygodnia to przegląd zdarzeń astrologicznych
Zodiak

Kto poimprezuje przez neta, a kto ulepi pierogi?

Raki odczują potrzebę lenistwa. Wagi posprzątają dokładnie cały dom, a jak już skończą, to z czystym sumieniem zajmą się pielęgnacją urody. Ryby zechcą lepiej poznać same siebie. Sugerujemy astrologię! Horoskopy i wróżby odsłonią nieznane aspekty ich osobowości. Oto sukcesy i przestrogi tygodnia (23 - 29.03).

Polecane artykuły:

Zodiak

Czego boi się zodiak?

Choroba, nieszczęśliwy wypadek, utrata pracy - wszyscy hodujemy w duszy jakieś lęki. Te najstraszniejsze i te mniej poważne. Choćby takie, że... nie wyrośnie nam biszkopt, albo wyłożymy na stół krzywo zaprasowany obrus. Strachy znaków zodiaków odzwierciedlają ich charakter. Co jest Twoją zmorą?

Czytaj dalej
Zodiak

Bliźniaku - to Twój rok! Horoskop urodzinowy dla Ciebie

20 maja 2020 Słońce wkroczy w Twój znak, Bliźniaku. Szybko poczujesz, że świat, dotychczas zamknięty, otwiera dla Ciebie swoje wrota. Pojawi się awans, podwyżka i upragnione wyjazdy oraz pomysły. Tym razem z Saturnem dopniesz je na ostatni guzik! Oto Twój horoskop urodzinowy na cały rok.

Czytaj dalej
Zodiak

Żywioły znaków zodiaku - klucz do Twojej duszy

Każdy z dwunastu znaków należy do jednego z czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i ognia. Wiedza, który element dominuje w Twoim horoskopie pomoże Ci lepiej poznać i zrozumieć swoją naturę. Pamiętaj, by nie kierować się tylko znakiem zodiaku w którym masz Słońce - sprawdź cały horoskop urodzeniowy. Poznaj żywioły znaków zodiaku i ich wpływ na Ciebie!

Czytaj dalej