Nów Księżyca w Baranie. Z jego energią nie poddasz się!

We wtorek 24 marca o godzinie 10:29 Słońce i Księżyc połączyły się ze sobą, tworząc energetyzujący nów w znaku Barana. Marcowy nów Księżyca przyniesie nam dużo siły i odwagi, aby przetrwać ten trudny czas. Baran to waleczny znak, jego energia sprawi, że nie poddasz się tak łatwo! To także idealny czas, by zacząć trenować. W internecie jest mnóstwo treningów online. Tylko bez wymówek!

księżyc, kobieta Energia Księżyca działa na nas cztery dni przed i po nowiu.

Więcej artykułów

Astrologia

Co przyniesie Merkury w znaku Panny? Będziemy kalkulować, analizować i zadawać pytania. Wszystko pójdzie perfekcyjnie

Mądrość, rozsądek i obiektywizm zyskamy dokładnie od 26 lipca od godziny 00.41 – masz całe wakacje na wcielanie w życie planu, który mógł ci chodzić po głowie. Merkury, wchodząc w znak Panny uczy, jak być mądrym, odpowiedzialnym i rzeczowym. Przyda się to w rozmowach, przy zawieraniu umów, sprzedaży wszelkich pojazdów, ciuchów i przy remontach!

Czytaj dalej >
Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (15-21.7). Mars z Uranem podjudzą naszą niepokorną naturę i chęć pójścia swoją drogą

Do środy nawet nie myśl o tym, że ci się nie chce. Chyba że jesteś na urlopie pod palmami albo nad jeziorem. Ale i w takich okolicznościach przyrody sekstyl Słońca z Uranem przyniesie kreatywność i poukłada w głowie, co robić, co mówić, z kim się kontaktować. I jak pozbyć się problemów. Kiedy Mars wejdzie w Bliźnięta, przekonamy innych do swoich pomysłów, a podczas pełni Księżyca zaplanujemy przyszłość... z kimś. Z kim chcesz?

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu