mapa marzeń Mapę Marzeń najlepiej zrobić podczas nowiu Księżyca 24 marca.
Magia

Mapa Marzeń na 2020 rok. Zrób ją podczas nowiu Księżyca

Dzięki prostej wizualizacji spełnisz swoje najskrytsze pragnienia. Wycinaj, naklejaj, stwórz swoją własną Mapę Marzeń. To ona doprowadzi Cię do wyśnionego celu… na jawie. Mapę Marzeń zrób podczas nowiu Księżyca w Baranie, a Twoje pragnienia się spełnią.

Polecane artykuły:

Magia

Poznaj swój los z egipską wróżbą Napoleona

Ta wróżba pochodzi jeszcze ze starożytnego Egiptu. Podobno do Europy papirus z nią przywieźli żołnierze Napoleona. Cesarz zlecił jego przetłumaczenie i choć był świetnym strategiem, radził się jej, gdy podejmował ważne decyzje polityczne i militarne. Może i Tobie da przydatną wskazówkę?

Czytaj dalej
Magia

W zaćmienie uwolnij się od tego co złe!

Choć pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca (05.06) przynoszą spore rozchwianie emocjonalne i zdrowotne, to mają też dobrą stronę – są idealne na odcięcie od wszystkiego, co w życiu złe i niszczące! Przygotuj się do rytuału odcięcia, a otworzysz się na ludzi i nadchodzące zmiany. Życie jest piękne!

Czytaj dalej
Magia

Problemy w relacjach? Pomoże magia lustra.

Już dziś (11.05) Saturn wchodzi w retrogradację. Ta planeta jest mistrzem karmy, zachęci nas więc by przyjrzeć się temu, co nie działa w naszych relacjach. Kłopoty w rodzinie czy pracy? Poznaj ich przyczyny z magią lustra! Dzięki niej dowiesz się, jak możesz uzdrowić sytuację.

Czytaj dalej