Afirmacje na bogactwo. Zobacz co i jak mówić, by przywołać pieniądze

Możesz samodzielnie wspierać i podbudowywać się w codziennym działaniu. Planowanie pomyślnych zdarzeń za pomocą słów, nazywane afirmacją, to magia słów i autoprogramowanie rzeczywistości. Wybierz jedno z 5 zdań podanych poniżej i powtarzaj je sobie kilka razy dziennie, a bogactwo przyjdzie do Ciebie.

afirmacje na bogactwo

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na październik: podczas zaćmienia Słońca uważajmy na oszustów. Planety ostrzegają przed błędami, które mogą kosztowac majątek

W październiku będzie wiele okazji do zawierania korzystnych umów, ciekawych zakupów, ale należy działać z namysłem i koniecznie zadbać o oszczędności. Nów i obrączkowe zaćmienie Słońca w znaku Wagi i pełnia wraz z częściowym zaćmieniem Księżyca w znaku Byka to dwa najważniejsze momenty na podejmowanie decyzji i mierzenie się z nowymi wyzwaniami.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na wrzesień 2023. Retrogradacja Merkurego sprzyja odnawianiu kontaktów. Przypomnij się firmom, z którymi dawniej współpracowałeś

Po 15 września Księżyca będzie przybywać, co tradycyjnie sprzyja przybywaniu pieniędzy w kasie. Dlatego nie przekładaj spraw na później, tylko działaj, bo październik z powodu zaćmień nie będzie już tak korzystny. Opozycja Słońca z Neptunem zafunduje wyprzedażowe niespodzianki, ale możesz mieć skłonność do kupowania pod wpływem emocji rzeczy, których nie potrzebujesz.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu