To czas cudów! w miesiącu Barana działaj i zdobywaj - radzi astrologia kabalistyczna

Miesiąc Barana (20.03–19.04) jest czasem cudów! Gdy Słońce przebywa w tym znaku otrzymujemy energię do działania i osiągania celów. Mija czas pasywnych Ryb, nadchodzi pełen energii i ognia Baran. Planuj, działaj, podążaj za marzeniami! Zobacz, jak wykorzystać energię miesiąca Barana. Osiągniesz to, czego pragniesz!

Baran, astrologia kabalistyczna

Więcej artykułów

Astrologia

Horoskop na urodziny dla Barana. W 2024 Pluton pomoże ci tam, gdzie trzeba żelaznych nerwów. Od maja ruszysz z nowymi projektami

Sprawy materialne i finansowe zajmować będą cię do 25 maja. Później bez zbędnych obciążeń i zaległości ruszysz z nowymi projektami. Jowisz w Bliźniętach przyniesie ożywienie w kontaktach. Będziesz więcej rozmawiać przez telefon, wysyłać maile, wyjeżdżać. Jesienią Pluton w Koziorożcu pomoże ci tam, gdzie potrzeba żelaznych nerwów i umiejętności wpływania na innych.

Czytaj dalej >
Znaki zodiaku

Ideał sobie, a życie sobie. O kim marzy kobiecy zodiak, a kogo ostatecznie wybiera?

Ciągle obstajesz przy ideale faceta, który wymyśliłaś sobie jeszcze w liceum? Czy on na pewno pasuje do twoich potrzeb i wymagań? Ludzie się rozwijają – ty też. Z czasem i doświadczeniami twoje podejście do związków się zmienia. A i gwiazdy pilnują, byśmy za daleko nie odleciały! O kim marzą kobiety, a kogo ostatecznie wybierają, podpowie znak zodiaku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu