Co Cię czeka w 2020 roku? Zrób wróżbę z kolorów.

Na wszystko jest odpowiedni czas. Jednego roku mamy większą szansę na miłość, innego na podróże czy karierę. A wtedy wszystkie energie pracują na naszą korzyść. Dzięki tej wróżbie dowiesz się, co Cię czeka w nowym roku.

Co Cię czeka w 2020 roku? Zrób wróżbę z kolorów.

Więcej artykułów

Magia

3 supermocne rytuały na jesień pełną miłości. Przyciągnij ukochaną osobę w nów Księżyca, w słoneczny dzień albo w piątek!

„Miłość przychodzi wtedy, kiedy się jej najmniej spodziewamy i kiedy jej nie szukamy”. To cytat z Louise Hay, amerykańskiej pisarki, która przestrzega przed szukaniem uczuć i miłości na siłę, przed rozkazywaniem… i przed manipulacją. Buddyjscy nauczyciele mówią: „Kiedy uczeń jest gotów – zjawi się i nauczyciel”. Czyli jeśli jesteś gotowa, pojawi się właściwa osoba, z którą możesz zbudować relację.

Czytaj dalej >
Magia

Lubczyk dodaje smaku i przyciąga miłość, ale jego magiczne możliwości sięgają dalej! To ostatni moment, kiedy można go zbierać

Lubczyk, krewniak selera, dziś popularny w Polsce i na całym świecie, wywodzi się z terenów obecnego Afganistanu i Iranu. Chociaż powszechnie kojarzony jest głównie z aromatycznymi zupami oraz przyciąganiem miłości i wzbudzaniem pożądania, to jego prawdziwe możliwości sięgają o wiele dalej. Poznaj przepisy i magiczne rytuały z lubczyka!

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu