Nów Księżyca w Bliźniętach 2022 niesie czas beztroski. Mars doda nam odwagi!

30 maja 2022 czeka nas nów Księżyca w Bliźniętach! Ta faza Księżyca zachęca nas, aby poprawić umiejętności komunikacyjne, rozwijać nowe zainteresowania i otworzyć się na różne punkty widzenia! Jeśli ostatnio wszystko wydawało się być trochę bardziej poważne - nów Księżyca w Bliźniętach niesie czas beztroski. Poznaj energię tego nowiu i horoskop dla znaków zodiaku.

nów księżyca w bliźniętach 2022

Więcej artykułów

Księżyc

Już 29 września pełnia Księżyca w Baranie. Podczas tej fazy postawimy na odważne ruchy! Pełnia Żniwiarzy zachęca do działania po swojemu

Gdy żywe barwy lata zaczynają blednąć, a powietrze wypełniają pierwsze szepty chłodnego uścisku jesieni - 29 września kosmos zaprasza nas do ognistego tańca Superpełni Księżyca w Baranie. Ta pełnia sprawi, że postawisz na odważne ruchy i robienie wszystkiego po swojemu. Chociaż współpraca z innymi jest super, niektóre rzeczy wychodzą lepiej, gdy robimy je sami.

Czytaj dalej >
Księżyc

Już 15 września nów Księżyca w znaku Panny. Ta faza Księżyca sprzyja praktycznemu działaniu i zdrowiu! Kto zaczyna trening albo dietę?

15 września 2023 o godzinie 3:38 czeka nas nów Księżyca w Pannie, który utworzy Wielki Trygon z Uranem i Plutonem,  jednocześnie ustawiając się w opozycji do Neptuna. Kierując się tymi energiami z jasnością i równowagą, możesz wyruszyć w transformującą podróż w kierunku urzeczywistnienia swoich celów i marzeń w praktyczny i zrównoważony sposób.

Czytaj dalej >
Księżyc

Już za chwilę druga pełnia Księżyca w sierpniu 2023! To nie tylko Niebieski Księżyc, ale też Superksiężyc w znaku Ryb. Gotowi na introspekcję?

Gobelin kosmicznych energii rozwinie się, gdy 31 sierpnia 2023 niebo rozświetli druga sierpniowa pełnia Księżyca, nazywana Błękitną Pełnią! To nie jest typowa pełnia Księżyca. Jest to Superksiężyc, który wystąpi w magicznym znaku Ryb. To wydarzenie zaprasza nas do sfery fantazji, wzmożonych emocji i introspekcji.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu