nów księżyca
Astrocoaching

Jaki jest wpływ Księżyca na nasze życie? To zależy od fazy.

Fazy Księżyca wpływają na cztery fundamenty naszego życia: miłość, zdrowie, świadomość i pieniądze. Jeśli masz do zrealizowania ważne plany zawodowe, małżeńskie, chcesz zamknąć jakiś rozdział w życiu, sprawdź, w jakiej fazie jest Księżyc i przekonaj się jak wielki jest wpływ Księżyca na nasze losy.

Polecane artykuły:

Astrocoaching

I kwadra Księżyca - obudź podświadomość!

Stoisz akurat przed dużym życiowym wyborem? Koniec relacji, nowa praca, a może przeprowadzka do innego miasta? Teraz, gdy Księżyc jest w I kwadrze, łatwiej podejmiesz decyzję. Tylko wyłącz umysł i dopuścić do głosu podświadomość!

Czytaj dalej
Astrologia

Zaćmienie Słońca: 7 kroków do wolności

Obrączkowe zaćmienie Słońca w Raku (21.06) to wyjątkowe zjawisko astronomiczne i dobry czas, by zaczynać rzeczy od nowa. W jego cieniu aktywny będzie Saturn, który przypomni o granicy między obowiązkami, a twoją osobistą wolnością. Co wybrać? Własne szczęście czy zobowiązania wobec innych?

Czytaj dalej
Astrocoaching

Ułóż swój dzień z magicznym zegarem

Kiedy podejmować ważne postanowienia, kiedy afirmować, a kiedy... robić rewolucję w małżeństwie? Na wszystko jest odpowiedni czas w ciągu dnia. Ułóż swój dzień z magicznym zegarem i złap magię każdej godziny!

Czytaj dalej