Kto zrozumie innych, a kto wypięknieje?
Astrologia

Kto zrozumie innych, a kto wypięknieje?

Byki poczują się dobrze, bo coś zreperują i przez to ograniczą ilość śmieci. Ucieszą się, że są eko, choć oczywiście od początku chodziło o zaoszczędzenie kasy. Na robieniu wrażenia zależy Wagom, bo to czas ich urodzin. Wypędzą złe energie ze swego otoczenia i od razu wypięknieją. Koziorożce muszą uważać, by nie wziąć sobie zbyt wiele na głowę. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Polecane artykuły:

Astrologia

Skorpionie, wyzwania czekają! Horoskop urodzinowy

Już dziś (23.10) Słońce wkracza do znaku Skorpiona! Urodzeni pod tym znakiem poczują, że są gotowi na nowe wyzwania, miłości i pracę. W najbliższym czasie silne Słońce pchnie Cię do szybkich i radykalnych decyzji. Zanim cokolwiek zrobisz – a zwłaszcza zaręczysz się albo zakończysz związek, czy rzucisz pracę, zastanów się 100 razy. Nie pal za sobą mostów, a ustawisz się na resztę życia!

Czytaj dalej
Astrologia

Kto się zakocha, a kto poleniuchuje?

Komplementy poprawią Bliźniętom nieco nadszarpnięty jesienną chandrą humor. Lwy powinny uważać na swoją osobistą elektronikę, zwłaszcza jeśli mają coś do ukrycia przed partnerami... Wagi postanowią zadbać o swoje życie duchowe - medytacja i książki pełne inspiracji napełnią je wewnętrznym pięknem. Poznajcie sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej
Astrologia

Nów Księżyca w Wadze: harmonia, piękno i... wyzwania!

W piątek 16 października czeka nas nów Księżyca w znaku charyzmatycznej Wagi, który pomoże nam wprowadzić więcej harmonii i piękna do naszych relacji! Otrzymamy nowe szanse i możliwości w życiu uczuciowym, ale pojawi się też kilka wyzwań. W nasze poszukiwanie równowagi wtrącą się energie Marsa i Plutona. Co z tego wyniknie?

Czytaj dalej