Tego nie może zabraknąć w kosmetyczce brodacza!

Każdy mężczyzna, który pragnie mieć idealnie prezentujący się zarost, doskonale wie o tym, że należy regularnie dbać o brodę, wykorzystując w tym celu różne kosmetyki oraz urządzenia. Nic nie dzieje się samoczynnie – aby efekty były widoczne, powinno się poświęcać przynajmniej kilka lub kilkanaście minut dziennie na pielęgnację. Dziś przedstawimy te elementy, które stanowią niezbędne minimum. Te przybory sprawią, że Twój zarost będzie wyglądał naprawdę imponująco!

jak zadbać o brodę

Więcej artykułów

Zdrowie i uroda

Co jeść zimą, by wzmocnić odporność i poczuć wewnętrzne ciepło? Podpowie Tradycyjna Medycyna Chińska

Chłody pobudzają apetyt na więcej – potrzebujemy więcej snu, więcej relaksu, więcej sytego jedzenia, bo ciało pragnie regenerować się i odkładać tkankę tłuszczową. W dodatku, aby ochronić się przed utratą ciepła, ograniczane jest krążenie peryferyczne (zewnętrzne), przez co spada temperatura skóry, a metabolizm zwalnia. I tyjemy! Co zatem jeść?

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Nie myśl zbyt wiele, a emocje trzymaj na wodzy. Psychosomatyka i chińska medycyna są zgodne: umysł i ciało to nierozłączna całość

Masz serce w gardle? A może zalewa cię żółć? Te powiedzenia to echa starych mądrości ludowych ukazujących związek organów z emocjami. Co zatruwają gniew i smutek? Dlaczego trzeba czasem uważać na radość? Łatwo zorientujesz się, że twoim zdrowiem zawładnęły emocje, gdy na dolegliwości nie pomagają leki, masaże, rehabilitacja, czy nawet operacje.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Żołędzie! Dzieci robią z nich ludziki, a dorośli nalewkę. Dębowe owoce pomagają też schudnąć, obniżyć cholesterol i… poczuć szczęście!

Obecnie nieco kontrowersyjne jako jedzenie, ale kiedyś żołędzie były cenionym składnikiem jesienno-zimowej diety. Środki żołędzi wspierają osłabiony organizm oraz leczenie wielu chorób i dolegliwości. Spadają z drzewa już pod koniec września, ale świeże zbieraj nie wcześniej niż na początku października, gdyż dopiero wtedy nie są robaczywe.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu