Poznaj 3 ćwiczenia, które pomogą na ból karku i nadgarstków
Zdrowie i uroda

Praca przy kompie? Oto 3 ćwiczenia na ból karku i nadgarstków!

Nagłe skurcze nadgarstków, łupanie w karku, lędźwiach… Tak kończy się powrót przed ekran komputera i do siedzącego trybu życia po wakacjach. Spokojnie - są sposoby, by temu zapobiec. Poznaj ćwiczenia, które ulżą w bólu karku i zapobiegną  dolegliwościom nadgarstków.

Polecane artykuły:

Zdrowie i uroda

Dotyk Motyla - wymasuj swoje ciało i... duszę!

Złe emocje zostawiają ślady - także na ciele! Spięty kark czy bolące nogi mogą być ich pozostałościami. Dotyk Motyla to delikatna forma automasażu, która ma jedna siłę huraganu! Z łatwością rozbije zbroję trudnych doświadczeń, pomoże uwolnić blokady. Przekonaj się!

Czytaj dalej
Zdrowie i uroda

Twoje zdrowie wypisane na twarzy

Zmarszczki na twarzy odbijają Twoje życie – pokazują, ile się śmiejesz i jak kochasz. Mają też ważne przesłanie: mówią o Twoim zdrowiu. Ruszaj do lustra i sprawdź, co możesz wyczytać ze swojej buzi. I jak poprawić swój stan zdrowia.

Czytaj dalej
Zdrowie i uroda

Kamienie lecznicze - jak je dobrać?

Kamienie szlachetne stosowano w celach leczniczych od wieków. Jak dobrać je tak, by dobrze Ci służyły? Przy wyborze najlepszego dla Ciebie kamienia leczniczego pomoże Ci litoterapeuta, ale możesz posłuchać także swojej intuicji. Oto przewodnik po kamieniach i ich działaniu.

Czytaj dalej