Odżywka do paznokci - wzmacnia i upiększa

Piękne i zdrowe paznokcie są marzeniem wielu osób, a odżywka do paznokci może być kluczowym elementem w pielęgnacji i poprawie ich wyglądu oraz kondycji. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym jest odżywka do paznokci, jak działa oraz jakie są jej korzyści i najlepsze sposoby jej stosowania.

jak dbać o płytkę paznokcia

Więcej artykułów

Zdrowie i uroda

Wyciskasz siódme poty, a waga ani drgnie? Od tych 7 hormonów zależy, czy schudniesz

Zrzucanie zbędnych kilogramów to raczej długi maraton niż bieg krótkodystansowy, jeśli chcemy uchronić się przed powrotem do dawnej wagi. Najważniejsze w całej tej podróży jest odblokowanie lub zablokowanie w ciele takich procesów, które umożliwią i wspomogą odchudzanie. Poznaj mechanizm działania hormonów, które specjalizują się w spalaniu tłuszczu, jego magazynowaniu i kontrolowaniu głodu i apetytu. Jest ich siedem.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Chodź boso, zrób matę z otoczaków, kup ekologiczny olej. Do 21 marca mamy czas na odnowę i oczyszczenie

Ziemia, kamień, olej. Pomogą odzyskać zdrowie lub je zachować, działając na przyczyny schorzeń i usuwając je u źródła. Zacznij już teraz – w sezonie Ryb masz idealny czas na oczyszczanie i odbudowę! Do 21 marca Słońce jest w tym wodnym znaku i pozwala wyhamować życie, zająć się ciałem i duszą. Naucz się dbać o siebie holistycznie – pielęgnacją na wielu poziomach.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Co jeść zimą, by wzmocnić odporność i poczuć wewnętrzne ciepło? Podpowie Tradycyjna Medycyna Chińska

Chłody pobudzają apetyt na więcej – potrzebujemy więcej snu, więcej relaksu, więcej sytego jedzenia, bo ciało pragnie regenerować się i odkładać tkankę tłuszczową. W dodatku, aby ochronić się przed utratą ciepła, ograniczane jest krążenie peryferyczne (zewnętrzne), przez co spada temperatura skóry, a metabolizm zwalnia. I tyjemy! Co zatem jeść?

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu