Woda solarna, Trataka czy joga? Dla zdrowia i urody skorzystaj z mocy Słońca!

Słońce to nie tylko opalanie i darmowa witamina D. Pomoże Ci w wielu dolegliwościach cielesnych i duchowych. Poznaj jego moc i zobacz, co może dla Ciebie zrobić woda solarna, Trataka czy ćwiczenie Powitania Słońca.

Słońce

Więcej artykułów

Zdrowie i uroda

Jesień to aura dla czarownic! Co warto zbierać jesienią w lesie i ogrodzie, by stworzyć zimową apteczkę, a co się nada do magicznych rytuałów?

Sezon największych ziołowych i owocowych zbiorów powoli się kończy. Nie oznacza to jednak, że przez kolejne trzy miesiące pozostanie nam tylko siedzieć w domu z lipowym naparem w ręku i liczyć krople deszczu na oknie. W słoneczne i suche dni warto chwycić koszyk, lnianą siatkę i wyruszyć na poszukiwania skarbów.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Damskie legginsy – czy da się stworzyć z nich magiczną stylizację?

Damskie legginsy popularne są już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, by wkrótce miało się to zmienić. Nic dziwnego – kobiety pokochały je za to, że są niesamowicie wygodne, a także za to, że fantastycznie podkreślają kształt nóg. Odpowiednio dobrane legginsy nie tylko fantastycznie modelują sylwetkę, ale także mogą stać się podstawą stylizacji na najróżniejsze okazje. Warto wiedzieć, w jaki sposób nosić legginsy, by uniknąć modowej wpadki i prezentować się naprawdę magicznie!

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Bursztyn - krople słońca pełne zdrowia i ... magii

Kawałki bursztynu, które często przywozimy znad morza to nie tylko ozdoba i pamiątka. Mają moc amuletu i energię, dzięki której możesz się uleczyć! Dzięki kroplom Słońca poprawisz nastrój a nawet znajdziesz swoją drugą połówkę. A to nie wszystko! Poznaj właściwości bursztynu i skorzystaj z jego mocy.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu