reinkarnacja, młoda kobieta Psychiatra Ian Stevenson w 1961 roku rozpoczął badania dzieci, które opowiadały mu swoje poprzednie życia. Od tamtego czasu zgromadzono około 2500 takich przypadków.
Niezwykły świat

Te dzieci pamiętają swoje wcielenia. Oto dowody na reinkarnację!

Miliony ludzi na świecie wierzy w reinkarnację. Czyli w to, że ich dusza jest wieczna, a gdy człowiek odchodzi z tego świata, odradza się w innym ciele. Czy wiesz, że są dzieci, które pamiętają swoje wcześniejsze wcielenia? Poznaj ich dramatyczne historie.

Polecane artykuły:

Niezwykły świat

Spójrz w niebo, odczytaj pogodę!

Jaka będzie pogoda? To pytanie zadajemy sobie szczególnie często latem. Odpowiedź na nie czeka na niebie! Patrz do góry, obserwuj Słońce i Księżyc, w nich jest tajemna wiedza przodków. Z nią zaplanujesz najbliższe dni i swoją przyszłość.

Czytaj dalej
Niezwykły świat

Czy w horoskopie widać śmierć?

W horoskopach nie ma specjalnego wskaźnika, który pokazuje śmierć. Z drugiej strony widać tam życiowe kryzysy, więc można pokusić się o przewidzenie jej charakteru i czasu. Wojciech Jóźwiak, astrolog i filozof analizuje horoskopy sławnych osób, które odeszły w spektakularny sposób.

Czytaj dalej
Niezwykły świat

Przygotuj się na śmierć z... przewodnikiem dusz

Jedno, czego możemy być pewni, to że kostucha do nas kiedyś zapuka. Większość z nas nie myśli o śmierci, dopóki nie zachoruje ktoś bliski. Dlaczego warto się do niej przygotować. A jak? Opowiada Sebastian Minor – tanatoterapeuta.

Czytaj dalej