Odgoń nieszczęścia, zmień karmę!

Pech, duchowa pustka, brak perspektyw? To mogą być nierozwiązane sprawy z poprzednich wcieleń. Z lekcjami karmy naprawisz stare błędy! Wystarczy, że poznasz cyfrę, która wskaże źródło Twoich problemów. Potrzebujesz tylko długopisu i kartki papieru.

Dzięki numerologii dowiesz się, co obciąża cię z poprzedniego wcielenia

Więcej artykułów

Numerologia

W twojej wibracji urodzenia jest i siła, i słabość. Naucz się pisać swoją cyfrę tak, aby nie dać się wykorzystywać, a przyciągać moc

Cyfry nie tylko wskazują jakąś ilość lub wartość, np. 1 kilogram ziemniaków lub 20 złotych. Są także zapisem ezoterycznego symbolu, który oznacza energię i jej jakość. Od kształtu cyfry zależy przepływ tej siły i to, jak ona na nas oddziałuje. Wszystko jest tu istotne – linie proste, okręgi, łuki, pętelki, które się na kształt cyfry składają.

Czytaj dalej >
Numerologia

Numerologia w maju. Pod rządami 4 obowiązuje porządek i ścisły plan. Nawet na działce będziemy pielić, kosić i przycinać

Nie będziemy bujać w obłokach, tylko zabierzemy się do najważniejszych zadań i dokładnie policzymy każdą złotówkę. Nie damy się więc oszukać. Gdy rządzi Czwórka, obowiązuje ścisły plan zajęć. Nawet odpoczynek na działce będzie wymagać pielenia grządek, przycinania żywopłotów i koszenia trawnika. W miłości zatriumfuje rozsądek.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu