Chińskie znaki zodiaku. Jakim zwierzęciem jesteś?

W horoskopie chińskim mamy dwanaście znaków, które kolejno panują nad latami kalendarzowymi. Występują w pięciu różnych żywiołach: ziemi, metalu, wody, ognia i drewna. Sprawdź, jakim zwierzęciem jesteś według horoskopu chińskiego, a potem koniecznie przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, co Cię czeka w roku Wodnego Królika.

chiński znaki zodiaku

Więcej artykułów

Zodiak chiński

Chiński Nowy Rok 2023 to rok Wodnego Królika! Jaki będzie? I jaka energia będzie nam towarzyszyć?

Zaczyna się 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku. Jaki będzie? Pozwoli znaleźć spokój i miłość w sercu! Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, a w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się kolejno w pięciu żywiołach: ziemi, metalu, wodzie, ogniu i drewnie. Rokiem 2023 będzie władał Królik, który odbiera wpływy wody, dlatego nazwany jest Wodnym Królikiem.

Czytaj dalej >
Zodiak chiński

Tygrys

Wie, czego chce, i umie o to skutecznie zawalczyć. Ale nie idzie do celu po trupach – lubi i szanuje ludzi, dlatego oni też darzą go sympatią.

Czytaj dalej >
Zodiak chiński

Bawół

Działa rozważnie i spokojnie, może powolnie, ale skutecznie. Trudno namówić go na jakieś szaleństwo, za to przyjaciele  mogą na niego liczyć w każdej sytuacji.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu