Zodiak chiński

W 2018 roku trzy wielkie systemy wróżebne są zgodne! Chiński Pies sprzyja współpracy, Saturn w Koziorożcu pomaga w cierpliwej dłubaninie, a numerologiczna Dwójka przyspiesza karierę.
Czytaj więcej »
Wie, czego chce, i umie o to skutecznie zawalczyć. Ale nie idzie do celu po trupach – lubi i szanuje ludzi, dlatego oni też darzą go sympatią.
Czytaj więcej »
Działa rozważnie i spokojnie, może powolnie, ale skutecznie. Trudno namówić go na jakieś szaleństwo, za to przyjaciele  mogą na niego liczyć w każdej sytuacji.
Czytaj więcej »
Sprzeda ci najświeższe plotki, opowie inteligentny dowcip, oczaruje, owinie wokół palca, uwiedzie i… zostawi z pustym kontem. Ale ty i tak będziesz tęsknić za jej uroczym, wesołym towarzystwem. ...
Czytaj więcej »
Ludzie spod tego znaku wiodą niezwykłe, barwne życie. Snują szalone plany i nie wahają się ich realizować. A wszystko po to, by na ich widok inni pieli z zachwytu.
Czytaj więcej »
Ma nosa do ludzi i interesów, choć pieniądze nie są dla niego najważniejsze. Z przyjaciółmi podzieli się ostatnią kością, a wrogów pokąsa.
Czytaj więcej »
Nie grzeszy wyobraźnią, ale nigdy nie przestaje wierzyć w ludzi. Z pozoru słaba i delikatna, ma złote i bardzo odważne serce.
Czytaj więcej »
Bystry, inteligentny i niebywale przebiegły. Działa po cichu, ale skutecznie. Potrafi wybrnąć z największych kłopotów, a każdą sytuację obrócić na swoją korzyść.
Czytaj więcej »
Ludzie Kozy są eleganccy i uroczy, mają świetne wyczucie barw i stylu, zwłaszcza jeśli ich żywiołem jest Drzewo.
Czytaj więcej »
Bez przerwy gdzieś goni. Kocha podróże, zabawę, imprezy i przygody.
Czytaj więcej »

Zobacz także


x
Kalendarz