Od potulnej panienki do kobiety po przejściach. Trzy fazy życia pani Skorpion

Mała Skorpionica uchodzi za grzeczną: spędza czas sama i nie łobuzuje. Wewnątrz jednak buzuje ogień. Na dodatek interesuje ją wszelkie tabu i zadaje kłopotliwe pytania. Gdy dorasta, odkrywa erotykę i ... wtedy się zaczyna! Jaka jest gdy dorośnie? Poznaj trzy fazy życia pani Skorpion i zobacz, jaki facet najbardziej do niej pasuje.

kobieta skorpion, kobieta spod znaku skorpiona, pani skorpion, skorpion pani,

Więcej artykułów

Znaki zodiaku

Niezależne, bystre i wolne od uprzedzeń, takie są zodiakalne Wodniki. Oto pełna charakterystyka znaku zodiaku

Najczęściej mają swoje pasje i często udaje im się przekuć je w pracę. Ponieważ bywają samotnikami, outsiderami, a przy tym są niesterowne, szukają swojego miejsca tam, gdzie struktury są poziome, gdzie nie ma typowego szefa i klasycznych ścieżek awansu. Jakie inne cechy mają zodiakalne Wodniki? Poznaj charakterystykę tego znaku zodiaku.

Czytaj dalej >>
Zodiak chiński

Chiński Nowy Rok 2023 to rok Wodnego Królika! Jaki będzie? I jaka energia będzie nam towarzyszyć?

Zaczyna się 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku. Jaki będzie? Pozwoli znaleźć spokój i miłość w sercu! Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, a w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się kolejno w pięciu żywiołach: ziemi, metalu, wodzie, ogniu i drewnie. Rokiem 2023 będzie władał Królik, który odbiera wpływy wody, dlatego nazwany jest Wodnym Królikiem.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu