Jaki kolor świec dla znaków zodiaku?

Płomień świec niesie nam ciepło i światło. Przydają się, gdy na dworze mrok, ale też gdy w duszy lęgną się złe myśli i niepokoje. Każdy znak zodiaku ma swój kolor świecy, odpowiadający jego charakterystyce. Zapalacie ją, gdy potrzebujecie duchowego wsparcia lub polepszenia nastroju. Przyda się też kilka kropli olejku zapachowego. Poznajcie kolory świec dla znaków zodiaku.

Poznaj kolor świecy, który pasuje do Twojego znaku zodiaku

Więcej artykułów

Znaki zodiaku

Horoskop na urodziny dla Raka: poznaj swoją planetę i przyszłość, jaką Ci niesie

Gdy Słońce zawita do znaku Raka (w tym roku 21 czerwca) rodzą się ludzie obdarzeni magnetycznym urokiem i delikatnością. Są skryci, ale też przekonani, że okoliczności obrócą się na jego korzyść. To dary Księżyca, władcy znaku Raka, zwanego też nocnym światłem horoskopu. Zobacz horoskop na urodziny dla Raka, co daje mu Księżyc i jak wpłynie na jego przyszłość.

Czytaj dalej >>
Znaki zodiaku

Zodiakalne Bliźnięta mają dwoistą naturę. Pomoże im energia Wenus! Mówi astrologia ezoteryczna

Jakie są osoby spod znaku Bliźniąt? Bystre, ciekawe świata ale też chaotyczne. Ich dwoista natura sprawia, że oscylują między rozumowym poznawaniem świata, a jego odczuwaniem. Co pomoże im odnaleźć harmonię i połączyć wszystko w jedną całość? Wbrew pozorom nie będzie to energia ich planety - Merkurego. Oto co o charakterze Bliźniąt mówi astrologia ezoteryczna.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu