Stwórz w domu własne miejsce mocy. Będziesz szczęśliwszy.

Podróżowałeś, byłeś w miejscach, w których czułeś się spokojny i zrelaksowany. Myślisz, że wraz z końcem wakacji musi się skończyć ten błogi luz? Wcale nie! Stwórz w domu własny kącik mocy, w którym znów poczujesz bajeczne wyciszenie. Kiedy tylko tego zapragniesz.

kobieta medytuje w domu We własnym miejscu mocy, podczas medytacji, będziesz mógł zrobić sobie urlop kiedy tylko chcesz od trosk i złych myśli.

Więcej artykułów

Magia

Rytuały i zaklęcia na urodę. Poznaj wizualizację z różami, zaklęcia dla włosów i rytuał na magiczne odchudzanie

Czarownice dzięki swoim rytuałom potrafią zachować wieczną młodość i uwodzić! Chcesz być jedną z nich? To łatwiejsze, niż myślisz! I choć wydaje się to tylko filmową fikcją, to prastare księgi magiczne pełne są zaklęć na ponętną sylwetkę, piękną, młodzieńczą twarz czy bujne włosy, z których wiedźmy korzystają do dziś – ale rzadko się do tego przyznają.

Czytaj dalej >
Magia

Uprawianie magii to ścieżka duchowa. Zanim wyznaczysz krąg i wezwiesz żywioły, określ swój system moralny

Z rzucaniem zaklęć i odprawianiem rytuałów wiąże się kilka zasad. Wyznaczanie kręgu czy przyzywanie żywiołów umożliwiają skupienie energii. Ważną kwestią jest zatroszczenie się o siebie po odbyciu praktyk. Zaklęcia i rytuały bywają wycieńczające. Ale wcześniej trzeba określić swój kodeks moralny. Przestawiamy fragment książki „The Witch of the Forest. Magia ziemi” Lindsay Squire.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu