kobieta medytuje w domu We własnym miejscu mocy, podczas medytacji, będziesz mógł zrobić sobie urlop kiedy tylko chcesz od trosk i złych myśli.
Magia

Stwórz w domu własne miejsce mocy. Będziesz szczęśliwszy.

Podróżowałeś, byłeś w miejscach, w których czułeś się spokojny i zrelaksowany. Myślisz, że wraz z końcem wakacji musi się skończyć ten błogi luz? Wcale nie! Stwórz w domu własny kącik mocy, w którym znów poczujesz bajeczne wyciszenie. Kiedy tylko tego zapragniesz.

Polecane artykuły:

Magia

Róża - magia, miłość i moc kolorów

Istnieje ponad 100 gatunków róży. Symbolizuje Boga, ale też... pożądanie. Rozchylanie się jej pąków to symbol rozwoju duchowego, ale i cielesnej przyjemności. A jej różnorodne kolory niosą ze sobą moc. Poznaj magię tej królowej kwiatów.

Czytaj dalej
Magia

Poznaj swój los z egipską wróżbą Napoleona

Ta wróżba pochodzi jeszcze ze starożytnego Egiptu. Podobno do Europy papirus z nią przywieźli żołnierze Napoleona. Cesarz zlecił jego przetłumaczenie i choć był świetnym strategiem, radził się jej, gdy podejmował ważne decyzje polityczne i militarne. Może i Tobie da przydatną wskazówkę?

Czytaj dalej
Magia

W zaćmienie uwolnij się od tego co złe!

Choć pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca (05.06) przynoszą spore rozchwianie emocjonalne i zdrowotne, to mają też dobrą stronę – są idealne na odcięcie od wszystkiego, co w życiu złe i niszczące! Przygotuj się do rytuału odcięcia, a otworzysz się na ludzi i nadchodzące zmiany. Życie jest piękne!

Czytaj dalej