karta pustelnik, tarot
Tarot

Tarot tygodniowy. Karta Pustelnik mówi: Uwaga na problemy!

W tym tygodniu [13-19.1] trudno będzie Ci pchnąć naprzód sprawy, na których Ci zależy, za to powrócą jakieś stare problemy. Karta Pustelnik oznacza wewnętrzną mądrość i dojrzałość. Radzi ostrożnie planować każdy krok, a jeśli trzeba, zatrzymać się, by jeszcze raz wszystko przemyśleć. Sprawdź, co radzi tarot tygodniowy wszystkim znakom zodiaku.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Mag: będziemy zdecydowani

W tym tygodniu będziemy aktywni i zdecydowani. Ci, którzy zostają w pracy, wezmą się za trudne sprawy i wyprowadzą je na prostą. Wyjeżdżający na urlop nie będą bezczynnie leżeć na plaży. Wycieczki, zwiedzanie, sport, a może nauka obcego języka lub nurkowania? Oto wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na lipiec: zwyciężysz!

W lipcu znajdziesz rozwiązania trudnej sprawy. Masz jednak wiele poważnych decyzji do podjęcia - zastanów się dwa razy. Musisz też uważać, bo nie wszystko co robisz ujdzie Ci na sucho! Zobacz, co przepowiadają karty Rydwan, Umiarkowanie i Diabeł. I co niosą znakom zodiaku. Oto tarot na lipiec.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: koniec z samotnością!

W tym tygodniu nie zaznamy samotności, bo wokół nas pojawi się wielu sympatycznych ludzi. Jeśli wybierzemy się na urlop, to razem z rodziną lub w gronie przyjaciół. A jeżeli zostajemy w domu, przygotujmy się na najazd krewnych. Zobaczcie co karta Kochankowie wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej