tarot na styczeń, karty tarota
Tarot

Co nam wróży tarot miesięczny? Poznaj przepowiednię na styczeń.

To będzie doby miesiąc. Karta Cesarz mówi o tym, że spędzimy go pod znakiem flirtów i miłości. Karta Umiarkowanie wróży awans i podwyżkę, a Diabeł ostrzega przed plotkami i zazdrością. Oto miesięczny tarot na styczeń. Sprawdź wróżbę i wskazówki dla zodiaku.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Wieża: nadchodzą problemy!

Ten tydzień przynieść może wstrząsające wydarzenia, na które nie byliśmy przygotowani. Zwalą się nam na głowę problemy, które dotąd zamiataliśmy pod dywan. Zaskoczą zwroty akcji i to w stronę, której zupełnie byśmy się nie spodziewali. Nie będzie to przyjemne, ale przynajmniej przestaniemy się łudzić i budować zamki na piasku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Mag: będziemy zdecydowani

W tym tygodniu będziemy aktywni i zdecydowani. Ci, którzy zostają w pracy, wezmą się za trudne sprawy i wyprowadzą je na prostą. Wyjeżdżający na urlop nie będą bezczynnie leżeć na plaży. Wycieczki, zwiedzanie, sport, a może nauka obcego języka lub nurkowania? Oto wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na lipiec: zwyciężysz!

W lipcu znajdziesz rozwiązania trudnej sprawy. Masz jednak wiele poważnych decyzji do podjęcia - zastanów się dwa razy. Musisz też uważać, bo nie wszystko co robisz ujdzie Ci na sucho! Zobacz, co przepowiadają karty Rydwan, Umiarkowanie i Diabeł. I co niosą znakom zodiaku. Oto tarot na lipiec.

Czytaj dalej