Tarot

Co oznaczają symbole tarota? Poznaj tajemnice tarota!

Potępiany lub uwielbiany. Uważany za dzieło szatana albo za przekaz od wyższych istot duchowych. Tarot. Nieodłączny rekwizyt wróżek, obiekt fascynacji ezoteryków, przedmiot badaczy symboliki hermetycznej. Narodziny kart tarota spowija mgiełka tajemnicy. Chcesz ją poznać?

Co oznaczają symbole tarota? Poznaj tajemnice tarota!

Więcej artykułów

Tarot

KARTA: VI CESARZ

W tym tygodniu pilnować będziemy przede wszystkim swoich interesów, unikając niepotrzebnego ryzyka. Staniemy się zasadniczy i uparci, stąd możliwe kłótnie, zwłaszcza o pieniądze, o których będziemy teraz więcej myśleć i dokładniej je liczyć. Zobacz, co karta Cesarz wróży znakom zodiaku. Oto tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: Świat

W tym tygodniu myślami będziemy już wybiegać w przyszłość. Planować, co zrobimy, dokąd pojedziemy, gdzie zjemy i z kim się spotkamy, gdy będzie już po wszystkim. Zamarzą nam się wielkie imprezy i egzotyczne podróże, mimo że wciąż zadowalać musimy się namiastkami. Poznaj Tarot tygodniowy i zobacz, co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: ciepło i radość w związkach!

Ten tydzień sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień i owocnej współpracy. Ale nade wszystko sprawom sercowym. Relacje staną się bliższe, cieplejsze i dadzą nam wiele radości. Nie dajmy się tylko wplątać w cudze intrygi i nie pozwalajmy nikomu sobą manipulować! Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł