Wróżenie z kart tarota. Co znaczą symbole na kartach, czy bać się niepozornej talii kart i jak z nią medytować? 

Karty tarota są jedną z najdoskonalszych technik wróżebnych. A jednak wzbudzają strach wśród wielu ludzi, którzy z jednej strony chcieliby skorzystać z ich mocy, a z drugiej boją się, bo okrywa je nimb czarnej magii. Sprawdź, co warto wiedzieć o tarocie!

tarot-co warto wiedzieć o tarocie

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodniowy:   Wisielec

W tym tygodniu odpuścimy sobie nadmiar zadań i pomyślimy o odpoczynku. Więcej będziemy czytać i rozmyślać niż robić coś konkretnego. Ale tego właśnie nam potrzeba. Spokoju i dystansu. Okaże się, że z perspektywy pewne sprawy nabierają znaczenia, inne zaś je tracą. Jeśli zdołamy wyciszyć emocje, nie damy się wciągnąć w żadną intrygę.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Rydwan

Dopisze nam energia i kondycja, które przydadzą się, gdy będziemy biegać po mieście i załatwiać mnóstwo spraw. Ten tydzień zapowiada się bowiem bardzo dynamiczny, pełen wyzwań, spotkań, rozmów i nawiązywania kontaktów. Chwilami możemy być tym zmęczeni i przytłoczeni, dlatego warto ustalić priorytety i koniecznie znaleźć czas na odpoczynek.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Cesarz

W tym tygodniu pilnować będziemy przede wszystkim swoich interesów, bronić swojej pozycji i swojego zdania. Staniemy się odważni i uparci, stąd możliwe kłótnie, zwłaszcza o pieniądze, o których będziemy teraz więcej myśleć i dokładniej je liczyć. Zdołamy wszystko załatwić i jeszcze zmotywować innych do pracy.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu