Ustaw biurko, dobierz kolory i dekoracje. Sukces w pracy zapewni feng shui!

Jak urządzić swoje miejsce pracy, by nie tracić energii, zmotywować się i zacząć zarabiać więcej? Aktywuj przepływ energii chi, a wszystko stanie się prostsze. Zobacz jak ustawić i urządzić biurko, jakie dodatki i oświetlenie dobrać by przyciągnąć pieniądze i dobrobyt. Pomogą także runy i minerały!

feng shui w pracy biurko, feng shui praca kariera, ustawienie biurka według feng shui

Więcej artykułów

Feng Shui

Złap Słońce w kryształ! To remedium feng shui doda Ci mocy

Zimna wiosna się skończyła, nareszcie wyszło Słońce! Jeśli wciąż czujesz zmęczenie długą zimą i przymusem siedzenia w domu, wykorzystaj ten czas by podładować swoje słoneczne baterie! Kryształowy łapacz snów to remedium feng shui, które da Ci moc, a Twoje mieszkanie oczyści ze złej energii.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

Poznaj chińskie liczby szczęścia. Dadzą Ci dobrobyt!

Adresy, numery telefonów, piętra budynków, pokoje, konta bankowe - wszędzie wkoło otaczają nas liczby. W Chinach powszechnie wierzy się, że mają one wpływ na nasze życie. Bo jedne są szczęśliwe, inne niosą pecha. Poznaj chińskie liczby szczęścia - może i Tobie dadzą dobrobyt.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

7 amuletów feng shui, które przyciągną kasę!

Dziś (24.09) Księżyc wchodzi w pierwszą kwadrę. To czas nowych perspektyw, zwłaszcza w dziedzinie finansów. Jeśli chcesz pomnożyć majątek, zdobyć dodatkowe zlecenia, czy znaleźć lepiej płatną pracę, wesprzyj się amuletami feng shui, które przyniosą energię przepływu i dobrobytu do Twojego domu. 


Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/6 9.99 zł
Wróżka 2022/2 13.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/20 3.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/2 5.99 zł