Feng Shui

Na dobry sen i seks - idealna sypialnia wg feng shui

Masz kłopoty z zasypaniem, w nocy męczą koszmary, a w związku się nie układa? Zrób przemeblowanie w sypialni! Nauki feng shui podpowiedzą jak ustawić łóżko w sypialni, jak powiesić lustro i jaki kolor dobrać, by poprawić przepływ dobrej energii. Oto idealna sypialnia według feng shui.

feng shui sypialnia, jak ustawić łóżko w sypialni

Więcej artykułów

Feng Shui

Złap Słońce w kryształ! To remedium feng shui doda Ci mocy

Zimna wiosna się skończyła, nareszcie wyszło Słońce! Jeśli wciąż czujesz zmęczenie długą zimą i przymusem siedzenia w domu, wykorzystaj ten czas by podładować swoje słoneczne baterie! Kryształowy łapacz snów to remedium feng shui, które da Ci moc, a Twoje mieszkanie oczyści ze złej energii.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

Poznaj chińskie liczby szczęścia. Dadzą Ci dobrobyt!

Adresy, numery telefonów, piętra budynków, pokoje, konta bankowe - wszędzie wkoło otaczają nas liczby. W Chinach powszechnie wierzy się, że mają one wpływ na nasze życie. Bo jedne są szczęśliwe, inne niosą pecha. Poznaj chińskie liczby szczęścia - może i Tobie dadzą dobrobyt.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

7 amuletów feng shui, które przyciągną kasę!

Dziś (24.09) Księżyc wchodzi w pierwszą kwadrę. To czas nowych perspektyw, zwłaszcza w dziedzinie finansów. Jeśli chcesz pomnożyć majątek, zdobyć dodatkowe zlecenia, czy znaleźć lepiej płatną pracę, wesprzyj się amuletami feng shui, które przyniosą energię przepływu i dobrobytu do Twojego domu. 


Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/11 9.99 zł
Wróżka 2022/1 8.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/42 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł