Feng Shui

Feng Shui

Złap Słońce w kryształ! To remedium feng shui doda Ci mocy

Zimna wiosna się skończyła, nareszcie wyszło Słońce! Jeśli wciąż czujesz zmęczenie długą zimą i przymusem siedzenia w domu, wykorzystaj ten czas by podładować swoje słoneczne baterie! Kryształowy łapacz snów to remedium feng shui, które da Ci moc, a Twoje mieszkanie oczyści ze złej energii.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

Poznaj chińskie liczby szczęścia. Dadzą Ci dobrobyt!

Adresy, numery telefonów, piętra budynków, pokoje, konta bankowe - wszędzie wkoło otaczają nas liczby. W Chinach powszechnie wierzy się, że mają one wpływ na nasze życie. Bo jedne są szczęśliwe, inne niosą pecha. Poznaj chińskie liczby szczęścia - może i Tobie dadzą dobrobyt.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

7 amuletów feng shui, które przyciągną kasę!

Dziś (24.09) Księżyc wchodzi w pierwszą kwadrę. To czas nowych perspektyw, zwłaszcza w dziedzinie finansów. Jeśli chcesz pomnożyć majątek, zdobyć dodatkowe zlecenia, czy znaleźć lepiej płatną pracę, wesprzyj się amuletami feng shui, które przyniosą energię przepływu i dobrobytu do Twojego domu. 


Czytaj dalej >>
Feng Shui

Jesteś na kwarantannie? Dzięki feng shui nie oszalejesz

Gdy cała rodzina jest „na kupie”, nawet bardzo kochający się ludzie zaczynają się irytować. Zamiast sielanki mamy starcia. Jak im zaradzić? Z pomocą feng shui. Czasem wystarczy drobna zmiana w mieszkaniu, by izolacja była znośna. Zobacz, jak dzięki zasadom feng shui przetrwać kwarantannę.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

Lustro w sypialni - co mówi feng shui?

Lustro w sypialni wydaje się naturalnym dodatkiem. Rozjaśnia i powiększa przestrzeń. Zerkamy w nie z rana po przebudzeniu, a wieczorem… czasem staje się elementem erotycznych gier. Jednak specjaliści feng shui ostrzegają: lustro w sypialni może przynieść pecha i wzmocnić złą energię.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Feng Shui

Feng shui domu - przygotuj go na święta

Najważniejsza jest atmosfera – nie prezenty, nie jedzenie. Otoczeni przyjaznymi wibracjami przestrzeni trudniej się irytujemy, chętniej okazujemy dobre uczucia. Czasami wystarczy dodać odpowiednie kolory, przestawić kilka przedmiotów, poruszyć przestrzeń dymami i woniami. Przygotuj swój dom na święta zgodnie z zasadami feng shui.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

Z pomocą feng shui wpuść do domu miłość.

Czy kierując się wskazówkami feng shui można przyciągnąć miłość? Otóż tak! Cały sekret tkwi w stworzeniu takiego wnętrza, które będzie wysyłać do naszej podświadomości odpowiednie sygnały. Zrób małą rewolucję w swoim domu, a może wydarzy się także rewolucja w Twoim sercu?

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Feng Shui

Czy wiesz, że sukces w biznesie lubi kwadraty?

Chcesz, by Twoja firma świetnie prosperowała? Oprócz ciężkiej pracy, warto postawić na aranżację przestrzeni zgodną z zasadami feng shui. Poznaj 8 zasad urządzenia miejsca pracy, by krążące w nim energie pobudzały kreatywność, przyciągały klientów i pieniądze.

Czytaj dalej >>
Feng Shui

Na dobry sen i seks - idealna sypialnia wg feng shui

Masz kłopoty z zasypaniem, w nocy męczą koszmary, a w związku się nie układa? Zrób przemeblowanie w sypialni! Nauki feng shui podpowiedzą jak ustawić łóżko w sypialni, jak powiesić lustro i jaki kolor dobrać, by poprawić przepływ dobrej energii. Oto idealna sypialnia według feng shui.

Czytaj dalej >>