W salonie czy sypialni? Feng shui podpowie, gdzie powiesić lustro w domu

Według feng shui rozmieszczenie luster w domu jest bardzo ważne, wspomaga bowiem krążenie dobrej ( i złej!) energii w pomieszczeniach. Jakie lustro wybrać - duże czy małe? Powiesić je przy drzwiach, w salonie a może w sypialni? Zobacz, gdzie lustro w domu poprawi Twój dobrobyt i wzmocni szczęście, a gdzie przyniesie kłopoty i pecha.

lustro w domu, feng shui, gdzie powiesić lustro feng shui

Więcej artykułów

Feng Shui

Feng-Shui w mieszkaniu

W obecnych czasach poszukiwanie spokoju i harmonii w naszych przestrzeniach życiowych staje się coraz bardziej istotne. Jednym z narzędzi, które pomaga nam w osiągnięciu tego celu, jest feng shui, czyli starożytna chińska sztuka aranżacji powierzchni mieszkalnej, która ma na celu stworzenie atmosfery sprzyjającej dobremu samopoczuciu i pomyślności.

Czytaj dalej >
Feng Shui

Chiński horoskop 2024. Rok Smoka sprzyja osiąganiu celów, które wydawały się niemożliwe. Co przyniesie znakom zodiaku?

Ubiegły rok według chińskiego horoskopu był dość łagodny... Energia Smoka zmieni to. W 2024 warto podejmować ryzyko i to na różnych płaszczyznach, bo w chińskiej astrologii Smok symbolizuje moc. Nasze życie nabierze tempa, a szczęście dopisze tym, którzy wiedzą, czego chcą. Energia sprzyja osiąganiu tych celów, które dotąd wydawały się niemożliwe.

Czytaj dalej >
Feng Shui

10 lutego zaczyna się Chiński Nowy Rok 2024. Rok Smoka będzie przełomowy! Sprawdź, co to za święto i komu przyniesie pomyślność

Drewniany Smok sprawi, że staniemy się bardziej odważni i optymistyczni niż w poprzednich latach. A także przedsiębiorczy i skupieni na konkretach. Jeśli coś nie będzie nam sprzyjać, zamiast rezygnować z naszych celów, skoncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów. Bo Smok nigdy się nie poddaje i nie użala się nad sobą, tylko ostro idzie do przodu.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu