Poznaj 10 rzeczy, które mogą przynieść nieszczęście w domu
Feng Shui

10 rzeczy, które przyniosą w domu pecha

Konsultanci feng shui oferują różne rady, jak aranżować przestrzeń wokół nas, aby lepiej żyć - zyskać szczęście, dobrobyt i bogactwo. Jednak najważniejsze są nasze codzienne zachowania. To, co w domu robimy - albo nawet czego NIE robimy - wpływa na nasze szczęście i zdrowie. Oto 10 takich rzeczy, które mogą przynieść w domu pecha.

Polecane artykuły:

Feng Shui

Oto chińskie liczby szczęścia. Dadzą Ci dobrobyt!

Adresy, numery telefonów, piętra budynków, pokoje, konta bankowe - wszędzie wkoło otaczają nas liczby. W Chinach powszechnie wierzy się, że mają one wpływ na nasze życie. Bo jedne są szczęśliwe, inne niosą pecha. Poznaj chińskie liczby szczęścia - może i Tobie dadzą dobrobyt.

Czytaj dalej
Feng Shui

7 amuletów feng shui, które przyciągną kasę!

Dziś (24.09) Księżyc wchodzi w pierwszą kwadrę. To czas nowych perspektyw, zwłaszcza w dziedzinie finansów. Jeśli chcesz pomnożyć majątek, zdobyć dodatkowe zlecenia, czy znaleźć lepiej płatną pracę, wesprzyj się amuletami feng shui, które przyniosą energię przepływu i dobrobytu do Twojego domu. 


Czytaj dalej
Feng Shui

Jesteś na kwarantannie? Dzięki feng shui nie oszalejesz

Gdy cała rodzina jest „na kupie”, nawet bardzo kochający się ludzie zaczynają się irytować. Zamiast sielanki mamy starcia. Jak im zaradzić? Z pomocą feng shui. Czasem wystarczy drobna zmiana w mieszkaniu, by izolacja była znośna. Zobacz, jak dzięki zasadom feng shui przetrwać kwarantannę.

Czytaj dalej