Zaćmienie Słońca w Bliźniętach: spisz marzenia, wróć do poprzednich wcieleń. Oto rady dla zodiaku!

10 czerwca czeka nas nów Księżyca połączony z zaćmieniem Słońca. Jego energia połączy się z energią majowego zaćmienia Krwawego Księżyca, tworząc potężną mieszankę. Nadchodzi czas nowych początków, spełniania marzeń, poszukiwań prawdy o sobie. Co robić w czas zaćmienia i jak wykorzystać jego moc? Oto rady dla zodiaku i rytuał na zaćmienie!

zaćmienie słońca, półcieniowe zaćmienie słońca, nów księżyca

Więcej artykułów

Astrologia

Astroprognoza na grudzień. Podczas firmowych śledzików pilnujmy, co kładziemy na talerz i nalewamy do kieliszków. Możemy przedobrzyć

Merkury wejdzie do znaku Koziorożca i pomoże wprowadzić w życie pomysły, które mają choć cień szansy na realizację. Opozycja Wenus z Jowiszem zachęci do folgowania zachciankom, więc uważajmy, co nalewamy do kieliszka. 22 grudnia rozpocznie się astronomiczna zima. Przybędzie obowiązków, ale też sił do ich udźwignięcia.

Czytaj dalej >
Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (27.11-3.12). Podczas pełni Księżyca zrobimy głupotę, za którą przyjdzie przepraszać. Mamy czas do piątku

Poniedziałkowa pełnia Księżyca będzie miała ogromny wpływ na cały nadchodzący tydzień. Niektórzy w złości zrobią coś tak głupiego, że będą musieli aż do piątku przepraszać, odrabiać straty finansowe, próbować odzyskać czyjeś zaufanie. W piątek Merkury wejdzie w Koziorożca, a my odzyskamy trzeźwość umysłu.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu