Kto się twórczo wynudzi, a kto odnajdzie zgubę?

Raki staną się mega pozytywne, bo nareszcie ludzie, którym ciągle uchylają nieba, zaczną je chwalić. Lwy powinny uważać na… pamięć. Tu coś rzucą, tam przestawią i kłopoty gotowe. Koziorożce wreszcie przestaną przejmować się drobiazgami i rozwiną skrzydła! Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Co was spotka w tym tygodniu? Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku

Więcej artykułów

Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (26.2-3.3). Ruszaj w nieznane, szczęściaro! Cokolwiek zdecydujesz, będzie rosło razem z Tobą

Po sobotniej pełni Księżyca wyciszymy się i oddamy z rozwagą obowiązkom. I wszystko będzie szło prościej i w weselszej atmosferze niż ostatnio. W środę koniunkcja Słońca z Merkurym zachęci do pielęgnacji ciała, w czwartek sekstyl Merkurego z Jowiszem – do chwytania nowych szans na życie, pracę i miłość. Goń za marzeniami, zaraz się spełnią! W niedzielę… nie działaj.

Czytaj dalej >
Astrologia

Astroprognoza na marzec. Wiosna! Wstąpią w nas energia, optymizm i odwaga do przecierania nowych szlaków

12 marca do romantycznych Ryb wchodzi Wenus. Zamarzymy o prawdziwej miłości jak tej opiewanej przez poetów i opisywanej w powieściach. Będziemy okazywać sobie więcej czułości i serdeczności. 20 marca wejście Słońca do znaku Barana rozpoczyna astronomiczną wiosnę. Wstąpią w nas energia, optymizm, pewność siebie i odwaga do przecierania nowych szlaków.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu