Jak odpędzić jesienną chandrę? Noś złotą biżuterię!
Amulety i talizmany

Magiczna biżuteria na jesienne nastroje

Podobno najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Jesienią postaw jednak na złoto! Doda animuszu, pomoże odeprzeć energetyczne ataki i zwiększy pewności siebie. Najlepsze jest to, że wcale nie musi być prawdziwe. Przeczytaj, jak biżuterią przegonić jesienne doła. I jeszcze pięknie wyglądać!

Polecane artykuły:

Feng Shui

7 amuletów feng shui, które przyciągną kasę!

Dziś (24.09) Księżyc wchodzi w pierwszą kwadrę. To czas nowych perspektyw, zwłaszcza w dziedzinie finansów. Jeśli chcesz pomnożyć majątek, zdobyć dodatkowe zlecenia, czy znaleźć lepiej płatną pracę, wesprzyj się amuletami feng shui, które przyniosą energię przepływu i dobrobytu do Twojego domu. 


Czytaj dalej
Amulety i talizmany

Talizman i amulet - jak je nosić?

Potrzebujesz ochrony od kłopotów i magicznego wsparcia, a może chcesz po prostu przyciągnąć szczęście i dobrobyt? Pomoże amulet i talizman. To bardzo popularne przedmioty magiczne, ale uwaga - nie są tym samym. Mają zupełnie inne moce! Sprawdź, co i jak zakładać, aby działanie wzajemnie się nie zakłócało i nie szkodziło.

Czytaj dalej
Amulety i talizmany

Oto Twój kamień szlachetny. Zrób z niego talizman.

Chcesz poczuć się pewniej, mieć więcej odwagi i poczucie, że „coś” nad Tobą czuwa? Dowiedz się, jaki jest Twój kamień szlachetny i zrób z niego amulet ochronny - naszyjnik lub bransoletkę. Mając taki talizman zawsze pod ręką, z łatwością pokonasz trudności.

Czytaj dalej