Od pięknej cery na wiosnę dzielą Cię trzy kroki. Poznaj moc naturalnych pilingów!

Ścieranie, odżywianie, głębokie oczyszczanie - to trzy kroki, które musisz podjąć, by Twoja cera rozkwitła na wiosnę. Teraz jest najlepszy czas na pilingi i przygotowanie skóry na ciepło i opalanie. Pomogą w tym glinki, algi i kwasy. Oto jak prosto zadbasz o cerę na wiosnę - oczywiście naturalnie!

piling na wiosnę

Więcej artykułów

Zdrowie i uroda

Nie myśl zbyt wiele, a emocje trzymaj na wodzy. Psychosomatyka i chińska medycyna są zgodne: umysł i ciało to nierozłączna całość

Masz serce w gardle? A może zalewa cię żółć? Te powiedzenia to echa starych mądrości ludowych ukazujących związek organów z emocjami. Co zatruwają gniew i smutek? Dlaczego trzeba czasem uważać na radość? Łatwo zorientujesz się, że twoim zdrowiem zawładnęły emocje, gdy na dolegliwości nie pomagają leki, masaże, rehabilitacja, czy nawet operacje.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Żołędzie! Dzieci robią z nich ludziki, a dorośli nalewkę. Dębowe owoce pomagają też schudnąć, obniżyć cholesterol i… poczuć szczęście!

Obecnie nieco kontrowersyjne jako jedzenie, ale kiedyś żołędzie były cenionym składnikiem jesienno-zimowej diety. Środki żołędzi wspierają osłabiony organizm oraz leczenie wielu chorób i dolegliwości. Spadają z drzewa już pod koniec września, ale świeże zbieraj nie wcześniej niż na początku października, gdyż dopiero wtedy nie są robaczywe.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Według chińskiej medycyny jesień to czas porządków. Co robić, kiedy letnia energia Yang przechodzi w zimową Yin?

Jesień jest w Chinach czasem porządków i wyrzucania tego, co niepotrzebne, by przygotować się na nadejście zimy – czyli na nadejście wyciszenia. Teraz należy wzmocnić organizm i przestawić się na zupełnie inne zarządzanie wewnętrzną energią. Medycyna chińska kładzie więc przede wszystkim nacisk na usuwanie czynników chorobotwórczych.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu