Legendy jeziora

Świteź to tajemnicze jezioro na Białorusi, niedaleko Nowogródka. Od wieków krążą o nim niezwykłe opowieści.

Legendy jeziora

Więcej artykułów

Niezwykły świat

Numerologia, astrologia, tarot... Czym się różnią te techniki? Czy mozna je łączyć? A co, jeśli mówią co innego?

Po którą metodę kiedy sięgnąć? I czy można je łączyć, czy się nawzajem potwierdzają? W zależności od tego, czego potrzebujemy, możemy korzystać z jednej tylko metody lub je łączyć. Numerologia jest najbardziej ścisłą metodą analizy osobowości. Astrologia widzi niepowtarzalność człowieka. Na tym tle rozkład kart tarota daje najwięcej swobody.

Czytaj dalej >
Niezwykły świat

Ewolucjamyslenia.pl – zagłębiamy się w tajemnice świata

Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic życia na portalu ewolucjamyslenia.pl! Znajdziecie tu fascynujące materiały, które rzucają światło na naukowy spór dotyczący pochodzenia naszej planety, ludzi oraz całej przyrody. Celem tej domeny jest rozwijanie horyzontów w poszukiwaniu sensu i celu ludzkiego istnienia, a także wspieranie well-beingu.

Czytaj dalej >
Niezwykły świat

5 archetypów kobiet. Jeśli czujesz, że utknęłaś w roli sfrustrowanej matki, zirytowanej żony albo naiwnej singielki… odczaruj swój los!

Podobno są dla psychiki tym, czym ciało dla umysłu. Archetypy to potężne symbole, które według psychoanalityka, Carla Junga, stanowią część „zbiorowej kobiecej nieświadomości”. Archetypy Dziewczyny, Matki, Kochanki, Królowej i Łowczyni ucieleśniają cechy, wartości i lęki, z którymi utożsamiają się różne grupy kobiet, a które wpływają na ich zachowanie, sposób bycia i postrzegania ich przez otoczenie.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu