Oszałamiające pożądanie, telepatyczna więź czy walka o dominację? Wasz związek definiuje połączenie planetarne

W horoskopach porównawczych dwóch osób najczęściej wyróżnia się jedna planeta lub para planet. Dzięki temu da się opisać jakość związku. Przestawiamy fragment książki brytyjskiej astrolożki Carolyn Faulkner „Znaki miłości. Spójrz w gwiazdy, odnajdź miłość”.

planety i miłość

Więcej artykułów

Miłość i seks

Style przywiązania. Jak uzdrowić zerwane więzi ze sobą i innymi oraz jak odzyskać poczucie pełni?

Ludzki system przywiązania to wrodzony, biologiczny i naturalny proces, który dotyczy wszystkiego, co w życiu robimy, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje z innymi. Chociaż dążymy do osiągnięcia bezpiecznego stylu przywiązania, ten styl, z którym właśnie żyjesz, również wyewoluował po to, żeby zapewnić ci bezpieczeństwo. Przedstawiamy fragment książki "Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność" Diane Poole Heller.

Czytaj dalej >
Miłość i seks

Jak gadać i się dogadać? Dlaczego prośba „zrób mi herbatę” potrafi narobić zamieszania nawet w dobrym związku?

Marshall Rosenberg mówił, że nie słucha słów, które ludzie wypowiadają, ale tego, jakie potrzeby się za tymi słowami kryją. Słowa to tylko strategie. No właśnie: potrzeby. Każde słowo, które wypowiadamy, mówi o naszych potrzebach. Najgorsze, że my sami często nie umiemy ich nazwać, poczuć, zlokalizować w ciele i dać sobie na nie zgodę.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu