Astrocoaching

Trzecie oko to brama do świadomości. Jak je otworzyć?

Pocałunek w czoło jest pocałowaniem duszy drugiego człowieka. Dlaczego? Tam jest trzecie oko – jej wrota. Zobacz, w czym trzecie oko może ci pomóc i jakie ćwiczenia robić, by je otworzyć i zyskać dostęp do zupełnie innej świadomości.

trzecie oko, czakra trzeciego oka, szyszynka trzecie oko, jak otworzyć trzecie oko

Więcej artykułów

Astrocoaching

Tkwisz w toksycznym związku? Pomoże metoda szarego kamienia

Dramaty, kłótnie i wybuchy miłości są typowe dla związków toksycznych.Zdrady, agresja, eksplozje namiętności powtarzają się jak jo-jo i wyniszczają obie strony. Jak się wyrwać z tego zamkniętego kręgu? Zastosuj metodę "szarego kamienia", obroń się przed toksyczną osobą i odzyskaj spokój.

Czytaj dalej >>
Astrocoaching

Jak śpicie, tak się kochacie! Jaki jest Wasz związek?

Na orzełka, na królów czy na łyżeczki? Jak śpicie, tak się kochacie! Wasza pozycja we śnie wiele mówi o związku. A jeśli jesteś singielką? Pomyśl w jakiej pozycji chciałabyś spać z partnerem i ... przytul się sama. Uwolnisz się od napięć, osiągniesz wewnętrzną harmonię i przygotujesz się na nową miłość.

Czytaj dalej >>
Astrocoaching

Co mówi o nas nasz strój?

Każdy z nas ubiera się w określony sposób. Spacerując po sklepach odzieżowych, jedne rzeczy nam się podobają, a innych nigdy byśmy nie założyli. Niektórzy wolą ubrania obcisłe i kolorowe, inni szerokie i stonowane. Zależy to nie tylko od naszej sylwetki oraz przyzwyczajeń wyniesionych z domu, lecz również odzwierciedla charakter.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł