Otwórz swoje trzecie oko, a w Twoim życiu zapanuje spokój.

Trzecie oko ma każdy, jednak niewielu z nas potrafi nim patrzeć. Oko mądrości pozwala zobaczyć więcej, nie tylko aurę czy istoty świetliste, ale także lepiej rozumieć rzeczywistość. Pomaga żyć z poziomu serca, co daje poczcie spokoju i harmonii. Jeśli targają Tobą nerwy, a w Twoim życiu dominuje chaos i masz tego dość, popracuj nad swoim trzecim okiem.

trzecie oko Jak otworzyć trzecie oko?

Więcej artykułów

Aura i czakramy

W aurze widać emocje, ból, zdrowie, choroby... Od niej zależy, czy się komuś podobamy. Jak zobaczyć aurę?

To ją trzeba naprawić, by wyzdrowiało ciało. Za jej sprawą jedni są jak magnes przyciągający wszystko, co najlepsze, inni przez wiele lat nie mają powodzenia w życiu ani szczęścia do ludzi. To dlatego czasem nie możemy się oprzeć nowo poznanej osobie, a z inną, nawet jej nie znając, nie chcemy zamienić nawet jednego słowa czy w ogóle przebywać w jej towarzystwie.

Czytaj dalej >
Aura i czakramy

Rytuał odcięcia: wyrzuć z życia wszystko co złe!

Twoja aura miesza się z aurą miejsc, ludzi i zwierząt – przenikają ją swoją energią, a ty przenikasz wszystko swoją, tworząc więzi. Jak odciąć się od tych negatywnych? Pomoże rytuał odcięcia. Oto, co musisz wiedzieć, by odciąć się od starej energii, wpływów innych ludzi i wszelkiego zła.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu