Astrocoaching

Zmęczona? Oto 4 medytacje, które na wiosnę pobudzą Twoją chęć do życia!

Na przednówku zmęczenie zimą, zmienna pogoda i ogólnie niepewna sytuacja dają się mocno we znaki. Nic Ci się nie chce? Pomogą ćwiczenia z oddechem, spacer, chwila zastanowienia się nad sobą. Nie potrzebujesz ani doświadczenia, ani dużo czasu! Oto cztery proste, pobudzające medytacje. Odzyskasz wigor i chęć do życia!

medytacje, coaching

Więcej artykułów

Astrocoaching

Pomaluj paznokcie na te kolory, a wesprze Cię energia planet!

Chcesz, by ktoś Cię wysłuchał? Wesprze Cię Merkury! Tracisz kontakt ze swymi emocjami? Zwróć się do Wenus! Każda planeta przypisana jest innemu aspektowi życia, na który oddziaływuje. Ma też swój kolor. To właśnie on pomoże Ci skorzystać z kosmicznej energii. Po prostu... pomaluj paznokcie lakierem o odpowiedniej barwie.

Czytaj dalej >>
Astrocoaching

6 typów toksycznych ludzi. Oni odbierają Ci radość życia!

Jedni nałogowo kłamią, inni kontrolują i wsadzają nos w nie swoje sprawy, jeszcze inni snują intrygi i rozsiewają plotki. Każdy z nas może trafić na takiego człowieka w swoim środowisku czy pracy. Albo co gorsza - związać się z nim emocjonalnie. Taki toksyczny związek wypala i niszczy. Jeśli chcesz szczęścia, poznaj 6 typów ludzi, których lepiej w życiu unikać.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł