U kobiet i mężczyzn planety nieco inaczej wyrażają się w horoskopie
Astrocoaching

Kobiety mogą być z Marsa!

... a mężczyźni z Wenus! Podział planet według płci jest w astrologii bardziej historyczny niż rzeczywisty. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn ważne są w horoskopach te same ciała niebieskie! Różnica polega na tym, że trochę inaczej wyrażają się one u każdej z płci. Więc jak to jest z tym Marsem i Wenus?

Polecane artykuły:

Astrocoaching

Oczyść się ze złej energii z Jowiszem i Plutonem

Czujesz, że coś obciąża Twoje serce i duszę? Męczą przykre wspomnienia, niedokończone sprawy czy wyrzuty sumienia? Do 19 listopada trwa koniunkcja Jowisza i Plutona, która pomoże odpędzić cienie, które kładą na Tobie traumatyczne sprawy z przeszłości. Oczyść się ze złej energii zgodnie z żywiołami znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Astrocoaching

Pokochaj siebie na 7 sposobów!

Jesień i plucha za oknem aż chce się zakopać pod kocem i nie wychodzić do wiosny. Jest na to rada: 1 kwadra Księżyca (23.10) to świetny czas, żeby nauczyć się tego, jak zadbać o siebie. Poznaj 7 sposobów na to, by po prostu pokochać siebie. Życie stanie się piękniejsze!

Czytaj dalej
Astrocoaching

W 3 kwadrę Księżyca wrzuć na luz!

Zabiegasz o przyjaźń, dajesz z siebie wszystko w miłości, a w pracy wypruwasz sobie żyły i ... wszystko na nic. Czasem warto odpuścić. Księżyc w ostatniej kwadrze i nasz rytuał pomogą Ci odpuścić i zrzucić z siebie, to co ciąży od dawna. Zrób go już 10 października, a odetchniesz, odżyjesz i poczujesz ulgę!

Czytaj dalej