ABC astrologii

Węzły Księżycowe w przeciwieństwie do planet, które wywierają wpływ na naszą codzienność, mówią o naszej karmie, o nauce, którą serwuje nam przeszłość i prowadzą nas do przyszłości. ...
Czytaj więcej »
Jowisz znajdzie się w znaku Strzelca 8 listopada i życie ruszy z kopyta. To czas na wyznaczanie śmiałych celów i snucie nowych planów!
Czytaj więcej »
Jeśli masz ascendent w Byku nie brakuje ci konsekwencji, masz szczęście do pieniędzy i zwykle dobrze zarabiasz. Jesteś typem realisty, przygotowanym na wszystko.
Czytaj więcej »
Jeśli masz ascendent w Baranie nie poddajesz się, za wszelką cenę dążysz do celu. Bez skrupułów stawiasz na swoim. Twórczy i odważny, czasami usiłujesz przebić głową mur.
Czytaj więcej »
Będzie się działo! W czwartek Słońce znajdzie się w opozycji do Plutona, zaś w piątek 13 lipca czeka nas nów Księżyca i zaćmienie Słońca w emocjonalnym, wrażliwym Raku.
Czytaj więcej »
Przez 7 najbliższych lat będzie zmieniał świat. Od nas zależy, czy na tym skorzystamy. Co Uran w Byku przyniesie każdemu znakowi zodiaku?
Czytaj więcej »
Podczas układania planów warto uwzględnić planetarne wpływy i wiedzieć, kiedy i na co jest dobry czas. A wtedy nic w 2018 roku nas nie zaskoczy!
Czytaj więcej »
Po 28 latach Saturn znów zagości w Koziorożcu - znaku swojego nocnego władztwa. Jakich zmian możemy się spodziewać?
Czytaj więcej »

Zobacz także