Wszyscy nosimy maski. Zobacz jak maskują się znaki zodiaku.
Zodiak

Zodiak zakłada maskę

Wszyscy nosimy maski. Jesteśmy inni w głębi duszy, a inni na zewnątrz. Dobrze dobrana maska pozwala poradzić sobie z lękami i kompleksami, uwierzyć, że jesteśmy akceptowani. Czy słusznie? O wiele lepsza byłaby szczerość wobec siebie i otoczenia, ale to wymaga akceptacji siebie ze wszystkimi słabościami. Poznaj maski swoich bliskich, a wiele zrozumiesz!

Polecane artykuły:

Zodiak

Kto z zodiaku patrzy na metki?

Kto świeci wielkim logo LV, a kto odpruwa z ubrań metki? Każdy znak zodiaku ma inne podejście do markowych i designerskich ciuchów. Poznajcie największych snobów i modowych "abnegatów" zodiaku.

Czytaj dalej
Zodiak

Raku - niesiesz optymizm! Twój horoskop urodzinowy.

Po 20 czerwca urodzeni w znaku Raka się rozkręcą. Słońce doda optymizmu, a Jowisz w opozycji przywoła inspirujących ludzi. Przed Rakami pracowity, ale udany rok. Wraz z nimi reszta zodiaku też wyjdzie z dołka. Oto horoskop urodzinowy dla Raków.

Czytaj dalej
Zodiak

Jak poderwać znaki zodiaku?

Spontaniczny Bliźniak, pracowity Koziorożec, napuszony Lew - masz ochotę na któregoś z nich? Jeśli chcesz dopaść faceta (albo dziewczynę), najlepiej dowiedzieć się, co go kręci. A potem... poudawaj, że lubisz dokładnie to co on. Oto jak poderwać znaki zodiaku.

Czytaj dalej