Waga to znak pełen taktu, wdzięku i elegancji. Zobacz horoskop opisowy i poznaj tajemnice tego znaku zodiaku

Pod znakiem Wagi rodzą się mistrzowie dyplomacji. Dążą do równowagi, bo wiedzą, że życie jest za krótkie na nieporozumienia. Można się w nich zakochać za wdzięk i wielkoduszność, ale nie każdemu będzie pasować ich nadmierne niezdecydowanie. Jakie jeszcze są osoby urodzone między 23 września a 22 października?

znak zodiaku waga charakterystyka

Więcej artykułów

Astrologia

Na psa Byka nie licz podczas joggingu, kot to koneser smaków. W sezonie Byka zwierzęta spróbują sięgnąć po władzę

W maju Słońce w znaku Byka ciągnąć będzie zwierzaki do lasu. Psy mogą pobiec za sarną lub złapać jakiś trop i…. tyle ich widziano. W sezonie Byka trwa także koniunkcja Jowisza z Uranem, przez którą zwierzęta będą niesforne. Zdarzy im się zapomnieć, kto jest w domu panem i spróbują sięgnąć po władzę np. zająć kanapę. Sprawdź horoskop dla zwierząt!

Czytaj dalej >
Astrologia

Horoskop na urodziny dla Byka. W 2024 zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz przypomina, że pieniądze lubią ruch

26 maja Jowisz opuszcza twój znak, ale ciebie nie opuści szczęście. Staniesz się mniej ambitny, lecz uda ci się utrzymać wszystko to, co dotąd osiągnąłeś, a nawet wywalczyć coś ekstra. Dopiero teraz zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz w Bliźniętach przypomina jednak, że pieniądze lubią ruch, dlatego nie trzymaj ich w skarpecie.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu