Przyjaźń z Bliźniakiem, superseks ze Skorpionem? Wodniku, sprawdź swój horoskop partnerski!

Baran i Wodnik to spotkanie wielkich indywidualistów, napędzanych przez Marsa i Urana. Będzie iskrzyć! Pannę i Wodnika łączy niewiele i szybko okaże się, że ekscentryczny Wodnik nie spełnia oczekiwań poukładanej Panny. A który znak zodiaku pasuje do Wodnika najbardziej? Sprawdź horoskop partnerski a poznasz swoje dopasowanie do znaków zodiaku, Wodniku!

horoskop partnerski, dopasowanie znaków zodiaku, Wodnik

Więcej artykułów

Znaki zodiaku

Horoskop na urodziny dla Raka: poznaj swoją planetę i przyszłość, jaką Ci niesie

Gdy Słońce zawita do znaku Raka (w tym roku 21 czerwca) rodzą się ludzie obdarzeni magnetycznym urokiem i delikatnością. Są skryci, ale też przekonani, że okoliczności obrócą się na jego korzyść. To dary Księżyca, władcy znaku Raka, zwanego też nocnym światłem horoskopu. Zobacz horoskop na urodziny dla Raka, co daje mu Księżyc i jak wpłynie na jego przyszłość.

Czytaj dalej >>
Znaki zodiaku

Zodiakalne Bliźnięta mają dwoistą naturę. Pomoże im energia Wenus! Mówi astrologia ezoteryczna

Jakie są osoby spod znaku Bliźniąt? Bystre, ciekawe świata ale też chaotyczne. Ich dwoista natura sprawia, że oscylują między rozumowym poznawaniem świata, a jego odczuwaniem. Co pomoże im odnaleźć harmonię i połączyć wszystko w jedną całość? Wbrew pozorom nie będzie to energia ich planety - Merkurego. Oto co o charakterze Bliźniąt mówi astrologia ezoteryczna.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu