Jaki jest Rak i czego nas uczy? W miesiącu Raka poznaj moc swoich uczuć!

Nieśmiały, pełen lęków i emocji. Czasem zachłanny, ale zawsze empatyczny - taki jest zodiakalny Rak. Gdy panuje nad na nami energia księżycowego Raka (21.06 do 22.07) nadchodzi magiczny czas. Teraz możemy przekonać się, jak wielką moc ma to, co czujemy. Astrologia kabalistyczna podpowiada, jak skorzystać z energii Raka.

Jaki jest Rak i czego nas uczy? W miesiącu Raka poznaj moc swoich uczuć!

Więcej artykułów

Znaki zodiaku

Niezależne, bystre i wolne od uprzedzeń, takie są zodiakalne Wodniki. Oto pełna charakterystyka znaku zodiaku

Najczęściej mają swoje pasje i często udaje im się przekuć je w pracę. Ponieważ bywają samotnikami, outsiderami, a przy tym są niesterowne, szukają swojego miejsca tam, gdzie struktury są poziome, gdzie nie ma typowego szefa i klasycznych ścieżek awansu. Jakie inne cechy mają zodiakalne Wodniki? Poznaj charakterystykę tego znaku zodiaku.

Czytaj dalej >>
Zodiak chiński

Chiński Nowy Rok 2023 to rok Wodnego Królika! Jaki będzie? I jaka energia będzie nam towarzyszyć?

Zaczyna się 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku. Jaki będzie? Pozwoli znaleźć spokój i miłość w sercu! Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, a w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się kolejno w pięciu żywiołach: ziemi, metalu, wodzie, ogniu i drewnie. Rokiem 2023 będzie władał Królik, który odbiera wpływy wody, dlatego nazwany jest Wodnym Królikiem.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu