sukcesy i przestrogi tygodnia, zodiak Poznaj sukcesy i przestrogi tygodnia [14-20.10] dla całego zodiaku.
Zodiak

Kto wpadnie w objęcia miłości, a kto w długi? Oto sukcesy i przestrogi tygodnia.

Wagi pójdą na koncert lub na wystawę, ale nie sztuka je pochłonie, a spojrzenie pewnego nieznajomego. Ryby dostaną bzika na punkcie zakupów. Uważaj, bo możesz popaść w długi. Koziorożce znajdą nową pasję i odetchną z ulgą. A jak reszta zodiaku? Poznaj sukcesy i przestrogi tygodnia [14-20.10].

Polecane artykuły:

Zodiak

Czego boi się zodiak?

Choroba, nieszczęśliwy wypadek, utrata pracy - wszyscy hodujemy w duszy jakieś lęki. Te najstraszniejsze i te mniej poważne. Choćby takie, że... nie wyrośnie nam biszkopt, albo wyłożymy na stół krzywo zaprasowany obrus. Strachy znaków zodiaków odzwierciedlają ich charakter. Co jest Twoją zmorą?

Czytaj dalej
Zodiak

Bliźniaku - to Twój rok! Horoskop urodzinowy dla Ciebie

20 maja 2020 Słońce wkroczy w Twój znak, Bliźniaku. Szybko poczujesz, że świat, dotychczas zamknięty, otwiera dla Ciebie swoje wrota. Pojawi się awans, podwyżka i upragnione wyjazdy oraz pomysły. Tym razem z Saturnem dopniesz je na ostatni guzik! Oto Twój horoskop urodzinowy na cały rok.

Czytaj dalej
Zodiak

Żywioły zodiaku - klucz do Twojej duszy

Każdy z dwunastu znaków należy do jednego z czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i ognia. Wiedza, który element dominuje w Twoim horoskopie pomoże Ci lepiej poznać i zrozumieć swoją naturę. Pamiętaj, by nie kierować się tylko znakiem zodiaku w którym masz Słońce - sprawdź cały horoskop urodzeniowy. Poznaj żywioły znaków zodiaku i ich wpływ na Ciebie!

Czytaj dalej