sukcesy i przestrogi Oto sukcesy i przestrogi dla całego zodiaku na 2-8.12.
Zodiak

Kto odniesie sukces w pracy, a kto w kuchni?

Wodniki mają szansę w tym tygodniu [2–8.12] pokonać konkurencję w pracy. Pochwal się sukcesem, zapracowałeś na niego! Ryby ogarnie szał twórczy w kuchni. Zrobią rybę po grecku w wersji wege z selera. Twoja rodzina będzie zachwycona. Byku, jeśli w tym tygodniu się zapiszesz na siłownię, Nowy Rok przywitasz z idealną sylwetką. Sprawdź, jakie sukcesy czekają w tym tygodniu zodiak i na co warto uważać.

Polecane artykuły:

Zodiak

Czego boi się zodiak?

Choroba, nieszczęśliwy wypadek, utrata pracy - wszyscy hodujemy w duszy jakieś lęki. Te najstraszniejsze i te mniej poważne. Choćby takie, że... nie wyrośnie nam biszkopt, albo wyłożymy na stół krzywo zaprasowany obrus. Strachy znaków zodiaków odzwierciedlają ich charakter. Co jest Twoją zmorą?

Czytaj dalej
Zodiak

Bliźniaku - to Twój rok! Horoskop urodzinowy dla Ciebie

20 maja 2020 Słońce wkroczy w Twój znak, Bliźniaku. Szybko poczujesz, że świat, dotychczas zamknięty, otwiera dla Ciebie swoje wrota. Pojawi się awans, podwyżka i upragnione wyjazdy oraz pomysły. Tym razem z Saturnem dopniesz je na ostatni guzik! Oto Twój horoskop urodzinowy na cały rok.

Czytaj dalej
Zodiak

Żywioły znaków zodiaku - klucz do Twojej duszy

Każdy z dwunastu znaków należy do jednego z czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i ognia. Wiedza, który element dominuje w Twoim horoskopie pomoże Ci lepiej poznać i zrozumieć swoją naturę. Pamiętaj, by nie kierować się tylko znakiem zodiaku w którym masz Słońce - sprawdź cały horoskop urodzeniowy. Poznaj żywioły znaków zodiaku i ich wpływ na Ciebie!

Czytaj dalej