zodiak, horoskop Sukcesy i przestrogi dla zodiaku na 4-10 listopada
Zodiak

Kto odkryje w sobie mistrza flirtu, a kto jakiś sekret?

Baranie, w tym tygodniu ciągnij ludzi za język, a poznasz pewną tajemnicę, która wywróci Twoje życie do góry nogami. Raku, sam nie wiedziałeś, że potrafisz tak flirtować. Korzystaj z życia, a poczujesz się młodziej. Odgoń chmury, bo planety sprzyjają miłości. Oto sukcesy i przestrogi tygodnia [4–10.11] dla zodiaku.

Polecane artykuły:

Zodiak

Dziecięcy zodiak. Jakie jest Twoje dziecko?

Małe dzieci już w pieluszkach  potrafią pokazać  swój charakter. A czy są słodziutkimi aniołkami, czy diablątkami z piekła rodem zależy oczywiście od ich znaku zodiaku... Poznajcie cholerycznego Baranka, rozkapryszonego Raczka, humorzastego Wodniczka i resztę małej, zodiakalnej menażerii.

Czytaj dalej
Zodiak

Czego boi się zodiak?

Choroba, nieszczęśliwy wypadek, utrata pracy - wszyscy hodujemy w duszy jakieś lęki. Te najstraszniejsze i te mniej poważne. Choćby takie, że... nie wyrośnie nam biszkopt, albo wyłożymy na stół krzywo zaprasowany obrus. Strachy znaków zodiaków odzwierciedlają ich charakter. Co jest Twoją zmorą?

Czytaj dalej
Zodiak

Bliźniaku - to Twój rok! Horoskop urodzinowy dla Ciebie

20 maja 2020 Słońce wkroczy w Twój znak, Bliźniaku. Szybko poczujesz, że świat, dotychczas zamknięty, otwiera dla Ciebie swoje wrota. Pojawi się awans, podwyżka i upragnione wyjazdy oraz pomysły. Tym razem z Saturnem dopniesz je na ostatni guzik! Oto Twój horoskop urodzinowy na cały rok.

Czytaj dalej