Kogo poniosą wiosenne porządki, a kogo nerwy?
Zodiak

Kogo poniosą wiosenne porządki, a kogo nerwy?

Strzelce znajdą sposób na nudę. Wiosenne porządki przed blokiem razem z sąsiadami będą strzałem w dziesiątkę… także pod względem towarzyskim. Tylko pamiętajcie o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego. Byki będą drażliwe. Na wszelki wypadek nie wchodźcie w dyskusje, bo poniosą Was nerwy. Poznaj sukcesy i przestrogi tygodnia [20-26.04] dla całego zodiaku.

Polecane artykuły:

Zodiak

Kto z zodiaku patrzy na metki?

Kto świeci wielkim logo LV, a kto odpruwa z ubrań metki? Każdy znak zodiaku ma inne podejście do markowych i designerskich ciuchów. Poznajcie największych snobów i modowych "abnegatów" zodiaku.

Czytaj dalej
Zodiak

Raku - niesiesz optymizm! Twój horoskop urodzinowy.

Po 20 czerwca urodzeni w znaku Raka się rozkręcą. Słońce doda optymizmu, a Jowisz w opozycji przywoła inspirujących ludzi. Przed Rakami pracowity, ale udany rok. Wraz z nimi reszta zodiaku też wyjdzie z dołka. Oto horoskop urodzinowy dla Raków.

Czytaj dalej
Zodiak

Jak poderwać znaki zodiaku?

Spontaniczny Bliźniak, pracowity Koziorożec, napuszony Lew - masz ochotę na któregoś z nich? Jeśli chcesz dopaść faceta (albo dziewczynę), najlepiej dowiedzieć się, co go kręci. A potem... poudawaj, że lubisz dokładnie to co on. Oto jak poderwać znaki zodiaku.

Czytaj dalej