3 znaki zodiaku, które najłatwiej urazić

Krytyczne opinie, nieprzyjemne uwagi, internetowy hejt. Jedni mają to gdzieś, inni odpłacają pięknym za nadobne. Ale są i tacy, którzy biorą sobie nieprzychylne komentarze zbyt głęboko do serca... Które znaki zodiaku najłatwiej urazić?

poznaj 3 znaki zodiaku, które najłatwiej urazić

Więcej artykułów

Astrologia

Horoskop na urodziny dla Barana. W 2024 Pluton pomoże ci tam, gdzie trzeba żelaznych nerwów. Od maja ruszysz z nowymi projektami

Sprawy materialne i finansowe zajmować będą cię do 25 maja. Później bez zbędnych obciążeń i zaległości ruszysz z nowymi projektami. Jowisz w Bliźniętach przyniesie ożywienie w kontaktach. Będziesz więcej rozmawiać przez telefon, wysyłać maile, wyjeżdżać. Jesienią Pluton w Koziorożcu pomoże ci tam, gdzie potrzeba żelaznych nerwów i umiejętności wpływania na innych.

Czytaj dalej >
Znaki zodiaku

Ideał sobie, a życie sobie. O kim marzy kobiecy zodiak, a kogo ostatecznie wybiera?

Ciągle obstajesz przy ideale faceta, który wymyśliłaś sobie jeszcze w liceum? Czy on na pewno pasuje do twoich potrzeb i wymagań? Ludzie się rozwijają – ty też. Z czasem i doświadczeniami twoje podejście do związków się zmienia. A i gwiazdy pilnują, byśmy za daleko nie odleciały! O kim marzą kobiety, a kogo ostatecznie wybierają, podpowie znak zodiaku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu